Site Değerinizi Gadgetinize Ekleyin


Web Stats

Web Stats ile site değerlerinizi öğrendiniz.Bu değerlerinizi, blogunuza gadget olarak eklemeyi düşündünüz mü?Bu Gadgetler sayesinde, Okuyucularınız blogunuzun değerlerini gördüğünde, blogunuza olan güveni çok daha fazla olacaktır. Dünya üzerinde değerli bloglara olan saygınlık ve iç güvenin okuyuculara verdiği rahatlığı hepimiz biliriz. Çoğu kişi bu işlemi bir reklam olarak görebilir.Ancak günlük hayatımızda kılık ve kıyafetimize verdiğimiz önemden hiçbir farkı yoktur.Diğer bir deyişle Bloglarımızın vitrinidir.En azından ben böyle görüyorum.Farklı düşüncelerde olabilir. Bu konuda farklı düşünüyorsanız açıklama yapmaktan çekinmeyin lütfen.
Web Stats Domain sitesine giriş yaptığınızda, Arama kutusuna Site/Blog URL’ mizi yazıyoruz. Ve karşınızda Site bilgileriniz komple geliyor.
Hemen sağ tarafda Navigasyon menüsünün alt kısmında Blogunuza ekleyebileceğiniz görseller mevcut.Bu görseller sizin blogunuzun bilgileri ile donatılmış olup, alt kısımlarında bulunan kodları kopyalayarak gadgetlerinize ekleyebildiğiniz gibi, Get Kode kısmına tıklayarak blogunuza da gönderebilirsiniz.
Daha geniş bir yelpazeye dağıtılmış gadgetleri izlemek için web siteniz için daha fazla widget yazan yere tıkladığınızda tüm gadgetler kısmına ulaşıyorsunuz.Burada ayrıca gadgetleri nasıl eklemeniz anlatılmakta.
Gadgetlerinizi eklemek için ;
Yerleşim ⇒ Gadget ekle ⇒ HTML/JavaScript tıklıyoruz. Aldığınız gadgeri tek tek ekleyebilirsiniz. Tüm gadgetlerin kodlarını karışmaması için bir boşluk vererek de alt alta ekleyebilirsiniz.
Tüm gadgetlerin görselleri :

Web Stats Web Stats Web Stats Web Stats
Web Stats Web Stats Web Stats

Abone sistemi ile tüm yararlı bilgilerin adresinize gelmesine, konular hakkında ilk bilgi sahibi olarak hemen öğrenmeye ne dersiniz ?
Hemen sağ altta açılır menüden Abone işlemlerini başlatabilirsiniz.
Web Stats konusu ile ilgili tüm haberler.

Reklamlar

UNUTMAYIN! YORUMLAR DİĞER KULLANICILARA YOL GÖSTERİR

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s